Čerpáme síly a nabíráme novou inspiraci na dovolené. Během této doby nebudeme vyřizovat objednávky. Ale neboj se, tvoje kinky objednávka nebude zanedbána. Budeme se jí věnovat ihned po našem návratu v týdnu od 19.9.2023. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Přejeme ti úžasné léto a těšíme se na tebe!

BDSM roubík s kroužkem

Neohodnoceno
 
 

Jednoduchý roubík se silikonovým kroužkem do úst. Vnější průměr 55 mm. Kroužek je fixován koženým řemínkem s kovovou přezkou. Univerzální velikost pasuje všem.

399 Kč    
Kód produktu 8076
Značka Rimba
Webová stránka značky rimba.eu
Kategorie Roubíky
 

Vstupte do světa vášně a podmanivého vzrušení s naším jednoduchým, avšak neodolatelně oblíbeným BDSM kruhovým roubíkem na ústa. Tento exkluzivní doplněk, který se stal miláčkem našich zákazníků, přináší nejen estetiku a styl, ale především nekonečnou paletu erotických možností.

Na rozdíl od tradičních modelů s kuličkou či balónkem, tento design umožňuje pohodlné dýchání skrze kroužek, což vám umožní udržet kontrolu nad vaším dechem a zároveň si plně užívat každý moment vzrušení. Ústa zůstávají volná a přístupná, což dává vašemu partnerovi možnost prozkoumat každý centimetr vaší vášnivé touhy.

S průměrem 5,5 cm je kroužek dostatečně velký pro vaše potěšení a zároveň dostatečně kompaktní pro vaši pohodlnost. Pevně připevněný na kvalitním kovovém řemínku, který lze uzavřít nastavitelnou kovovou přezkou, poskytuje tento roubík nejen bezpečnost, ale i elegantní estetiku.

Kroužek je vyroben ze zdravotně nezávadného a hladkého silikonu, což zajišťuje nejen maximální bezpečnost, ale i příjemný pocit na pokožce. Je to spojení komfortu a vášně, který vám umožní prozkoumat hranice svého smyslného potenciálu a prožít nezapomenutelné okamžiky plné extáze a rozkoše.

Ponořte se do světa, kde se vášně a touhy stávají realitou, a objevte nové rozměry smyslnosti s naším BDSM kruhovým roubíkem na ústa. Vaše erotické dobrodružství teprve začíná...

Vnější průměr 5,5 cm
Materiál silikon, kůže, kov
Barva Černá
Země původu Nizozemsko
Značka Rimba
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Экспиремент BQN-№2701 16.2.2024 08:30
Психолог https://batmanapollo.ru/
Odpovědět