Čerpáme síly a nabíráme novou inspiraci na dovolené. Během této doby nebudeme vyřizovat objednávky. Ale neboj se, tvoje kinky objednávka nebude zanedbána. Budeme se jí věnovat ihned po našem návratu v týdnu od 19.9.2023. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Přejeme ti úžasné léto a těšíme se na tebe!

Ratanka Headmaster s úchytem

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Ručně vyráběná ratanová rákoska se zahnutým úchýtem 78cm/8cm vhodná ke spankingu.

749 Kč    
Kód produktu 2169
Značka SimplyCaning
Kategorie Rákosky
 

Zcela ručně vyráběná s láskou a nadšením. Ratanové rákosky přinášejí do vaší intimní sbírky nejen krásu, ale i vzrušení. Každý kousek je vytvořen s pečlivým ohledem na detaily, což zaručuje, že budete mít v ruce nejen elegantní, ale i funkční hračku pro dospělé.

Rákoska Headmaster je broušená, má vyhlazenou špičku a je lehce potřená olejem, který se do rákosky absorboval. Nemusíte se obávat, že byste si zašpinili ruce. Díky zahnuté rukojeti můžete rákosku pevně uchopit a mít tak pevně v rukou celý výprask.

Tyto ratanové rákosky jsou mimořádné pružné a snadno se dají ohnout do oblouku. I když jsou odolné, pamatujte, že extrémně suché nebo vlhké podmínky by mohly ovlivnit jejich tvarovou stabilitu.

Ratanky jsou dokonalým a velmi oblíbeným prostředkem pro spanking, ideální jak pro ty, kteří teprve začínají, tak pro ty, kdo mají na poli tohoto vzrušujícího umění výprasků již zkušenosti. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: