Čerpáme síly a nabíráme novou inspiraci na dovolené. Během této doby nebudeme vyřizovat objednávky. Ale neboj se, tvoje kinky objednávka nebude zanedbána. Budeme se jí věnovat ihned po našem návratu v týdnu od 19.9.2023. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Přejeme ti úžasné léto a těšíme se na tebe!

Deprivační rukavice - Kočička

Neohodnoceno
 
  • 1 z 4
 

Uzamykatelné polstrované deprivační "palčáky" z kůže. Přiložené zámečky umožňují spoutat ruce tak, aby nemohly být použity - ideální pro koťátka, která ráda štípou a škrábou ;) Díky uzamykatelné části sedí na téměř jakoukoli velikost rukou.

399 Kč    
Kód produktu 1862
Kategorie Pouta na ruce
 

Deprivační rukavice "Kočička" – Prozkoumejte temnou stránku smyslů

Ponořte se do světa temnoty a smyslů s našimi deprivačními rukavicemi "Kočička". Tyto jedinečné rukavice nejenom omezí vaše smysly, ale také vás zavedou do hlubin vaší fantazie a touhy, kde můžete objevit nové rozměry potěšení a extáze.

Omezte své smysly, objevte nové dobrodružství

S našimi deprivačními rukavicemi "Kočička" můžete zažít zcela nový způsob, jak prožívat své smysly. Omezením vašich smyslů se otevřou nové cesty k vzrušení a touze, které vás přivedou na samotný vrchol extáze. Každý dotek, každý šepot se stane ještě intenzivnějším a váš intimní život se stane ještě vzrušujícím a nezapomenutelným.

Ponořte se do role kočičky

S našimi rukavicemi se můžete ponořit do role kočičky a prozkoumat svět smyslnosti a hravosti. Omezte své smysly a nechte se unést do světa temnoty a vášně, kde jste vy královnou a vaše touhy jsou jediným zákonem. S těmito rukavicemi se stanete architektem svého vlastního dobrodružství, kde každý okamžik je plný překvapení a extáze.

Zapomeňte na svět kolem sebe

S našimi deprivačními rukavicemi "Kočička" můžete zapomenout na svět kolem sebe a ponořit se do světa vášně a touhy. Omezením vašich smyslů se otevřou nové možnosti pro objevování vašich tajných fantazií a prožívání nezapomenutelných okamžiků plných vzrušení. Pustěte se do cesty objevování a nechte se unést do světa temnoty a vášně, kde jste vy pány a vaše touhy jsou jediným zákonem.

materiál PVC
Barva černá
váha 295 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: