Čerpáme síly a nabíráme novou inspiraci na dovolené. Během této doby nebudeme vyřizovat objednávky. Ale neboj se, tvoje kinky objednávka nebude zanedbána. Budeme se jí věnovat ihned po našem návratu v týdnu od 19.9.2023. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Přejeme ti úžasné léto a těšíme se na tebe!

Bondage postroj - obojek a pouta s popruhem

Neohodnoceno
 
  • 1 z 3
 

Bondage postroj pro vaše BDSM hrátky je vyroben z jemného nylonu se zapínáním na suchý zip. BDSM postroj se obsahuje obojek a pouta na ruce, které jsou spojeny pomocí karabin s nylonovým pásem na zádech.

699 Kč
Kód produktu 7004
Značka Rimba
Webová stránka značky rimba.eu
Kategorie Pouta na ruce
Položka byla vyprodána...
 

Popruhový bondage postroj – Překročte hranice touhy

Ponořte se do světa smyslného ovládání a neomezené vášně s naším popruhovým bondage postrojem. Něžný obojek se stane vášnivým symbolem spojení, zatímco měkká, ale pevná pouta vám dodají sílu, abyste objevili nové hranice vašeho potěšení.

Klíč k vašemu nezkrotnému vzrušení

Náš bondage postroj je nejenom o kráse, ale také o kontrole a svobodě. Přiveďte do vašeho ložnice vzrušení a tajemství s tímto smyslným setem, který vám umožní prozkoumat vaše nejhlubší touhy a překonat jakékoliv bariéry.

Odkryjte temné touhy

Ponořte se do světa temnoty a svobody s naším bondage postrojem. Otevřete se novým zážitkům, objevte nezkrotné touhy a pustěte se do cesty smyslného dobrodružství. S naším postrojem budete mít klíč k odhalení svých temných touh až na samotný vrchol vzrušení.

Získejte kontrolu. Uvolněte se.

Náš bondage postroj je navržen tak, aby vám poskytl ty nejsmyslnější zážitky. S jeho pomocí můžete získat kontrolu a zároveň se uvolnit, připraveni prozkoumat nové dimenze vašeho potěšení. Nechte své touhy volně proudit a objevte nové cesty k vzrušení s naším popruhovým bondage postrojem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: