Čerpáme síly a nabíráme novou inspiraci na dovolené. Během této doby nebudeme vyřizovat objednávky. Ale neboj se, tvoje kinky objednávka nebude zanedbána. Budeme se jí věnovat ihned po našem návratu v týdnu od 19.9.2023. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Přejeme ti úžasné léto a těšíme se na tebe!

Černý provaz 5metrů

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Lano vhodné na bondage.

115 Kč    
Kód produktu 1904
Kategorie Výběr podle použití
 

Černý provaz 5 metrů – Prozkoumejte temnou stránku vášní

Ponořte se do světa smyslnosti a touhy s naším černým provazem o délce 5 metrů. Tento elegantní a všestranný provaz vám umožní objevit nové rozměry intimity a vzrušení, zatímco se ponoříte do světa temnoty a vášně.

Vážné spojení

Náš černý provaz je symbolem spojení mezi vámi a vaším partnerem. Každé uvázání, každý dotek provazu vám přinese pocit spojení a blízkosti. S tímto provazem se váš vztah stane ještě hlubším a intenzivnějším, zatímco společně objevujete nové způsoby, jak prožívat vaši vášeň a touhu.

Otevřete dveře k vzrušení

Náš černý provaz vám otevře dveře k nekonečným zážitkům plným vášně a vzrušení. Pustěte se do světa smyslnosti a dovolte si prozkoumat nové možnosti, které vám tento provaz nabízí. S ním se stanete architektem svého vlastního dobrodružství, kde každý okamžik je plný očekávání a extáze.

Získejte kontrolu

S naším černým provazem získáte kontrolu nad každým okamžikem a každým zážitkem. Staňte se mistrem svého osudu a prozkoumejte nové možnosti pro prožívání vášnivých chvilek plných smyslnosti a touhy. S tímto provazem se váš intimní život stane ještě vzrušujícím a nezapomenutelným.

 

Polypropylenové lano, pletené 8 pramenné,šířka 8 mm, delka 5m 

Příjemné měkké černé lano.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: