Čerpáme síly a nabíráme novou inspiraci na dovolené. Během této doby nebudeme vyřizovat objednávky. Ale neboj se, tvoje kinky objednávka nebude zanedbána. Budeme se jí věnovat ihned po našem návratu v týdnu od 19.9.2023. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Přejeme ti úžasné léto a těšíme se na tebe!

Černý provaz 10metrů

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Lano vhodné na bondage.

149 Kč    
Kód produktu 1903
Kategorie Výběr podle použití
 

Černý provaz 10 metrů – Symbol smyslného spojení

Přineste do vaší ložnice prvek tajemna a vášně s naším černým provazem o délce 10 metrů. Tento elegantní a všestranný provaz vám umožní prozkoumat nové rozměry intimity a vášně, zatímco se ponoříte do světa smyslného spojení a vzrušení.

Spojte se s vaším partnerem

S naším černým provazem se váš vztah s partnerem stane ještě hlubším a intenzivnějším. Při každém uvázání, každém doteku provazu se budete cítit bližší a spojení mezi vámi se prohloubí. Tento provaz vám umožní prožít nezapomenutelné okamžiky plné vášně a vzrušení.

Otevřete cestu k novým zážitkům

Náš černý provaz je klíčem k otevření nových dveří k vašim nejhlubším touhám. Ponořte se do světa smyslnosti a dovolte si prozkoumat nové zážitky, které vám přinese tento elegantní a všestranný provaz. S ním se vám otevřou nové možnosti pro objevování vašich tajných fantazií a prožívání nezapomenutelných okamžiků plných vzrušení.

Nekonečné možnosti

S naším černým provazem o délce 10 metrů se vaše fantazie stanou skutečností. Od jednoduchých svazování až po složité umělecké vazby, s tímto provazem budete mít možnost prozkoumat nekonečné možnosti intimity a vzrušení. Pustěte se do cesty objevování a dovolte si užívat každý okamžik plný vášně a smyslnosti.

 

Polypropylenové lano, pletené 8 pramenné,šířka 8 mm, delka 10m 

Příjemné měkké lano v hezké černé barvě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: